Favicon of jetaoshqef.co Website information for Jetaoshqef / jetaoshqef.co

Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.


SLD: jetaoshqef
SLD Length: 10
TLD: co
IP Address: 104.18.41.220
ISP: Cloudflare, Inc.
Country: United States (US)
HTTP Status-Code: 200
Response Time: 338 ms
Alexarank: #5,207,056
Meta Title: JOQ Albania
Meta Description: Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.
GaID: UA-80760753-1
Updated 17 day(s) ago

Hosting Location


Latitude: 37.751
Longitude: -97.822
Country: United States (US)

Similarly Ranked Websites


New_Inicio - Consejo Andaluz de Cámaras
Camarasandalucia.com

El Consejo Andaluz de Cámaras actúa y pone en práctica todas aquellas iniciativas y proyectos que se consideran necesarios o beneficiosos para los intereses gen...

5,207,061

Pizza, Pizzeria Kraków 24h | Presto Pizza »
Presto-pizza.pl

Zamów pyszną pizzę ★ 508-947-700 ★ Pizzeria Presto dowozi w rejony Krakowa: Krowodrza, Żabiniec i inne. Pizzeria 24h. Dużo kompozycji i dużo promocji

5,207,086

DNS Records


DNS (Domain Name System) is a system that converts human-readable website names into computer-readable numeric IP addresses.

Host Type TTL Other
jetaoshqef.co. NS 7196 lily.ns.cloudflare.com.
jetaoshqef.co. A 296 104.18.40.220
jetaoshqef.co. A 296 104.18.41.220
jetaoshqef.co. NS 7196 theo.ns.cloudflare.com.

Heading Analysis


Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit
GJERMANIA KËRKON INFERMIERË, GATI T’U FINANCOJË SHKOLLIMIN
Në shenjë proteste për shkurtimet, zjarrfikësit u kthejnë shpinën qeveritarëve në Francë
Në 6 vite u hapën 600 portale/ Rama i vendosur: Do të ndëshkohen gjithë…
Flori, këngë për dashurinë e humbur: Jetova kokë e këmbë i dashuruar, shpirti im po plas
Publikohet kalendari, Shqipëria e nis kundër Turqisë dhe e mbyll ndaj Francës
Paralajmërimi i frikshëm, mafia shqiptare po merr forcë të madhe, nesër…
Njihuni me demin gjigant që ka më shumë muskuj se çunat e palestrës
Studimi: Vajzat janë më të lumtura nëse e lidhin jetën me një djalë të gjatë
Arjen Roben largohet nga Bayerni i Mynihut
“Po i ndihmojnë për të dalë jashtë”, banorja e Unazës së Re rrëfen tmerrin që përjetuan nga flakët e zjarrit
Iluzion i sikletshëm optik, këto janë streçet që po i turpërojnë vajzat që i veshin
Sepse një nuk ishte e mjaftueshme, kjo është fatlumja që mori propozimin me 6 unaza
Greqia nuk ndalet/ 500 mln euro investim për të kërkuar gaz dhe naftë në detin Jon
Ja pse është mirë që edhe femrat ta rruajnë fytyrën
E futi në bagazhin e makinës dhe e përdhunoi në grup shqiptaren, kapet pas 10 vitesh marokeni
Prindërit zbulojnë se vajza e tyre kishte kancer pas kësaj fotoje në dukje normale
“Më vuri pistoletën në kokë”, zbulohet se si përdhunoi prifti katolik adoleshentin
I riu nga Vlora shkon në Kore për të kërkuar azil: Këtu ndihem më i sigurt…
“Ka futur kokën poshtë tavolinës”, Basha degjeneron Arta Markun
‘Homoseksualiteti është kthyer në modë’, Papa Françesku i mbyll derën priftërinjve gay
Masakër në Kanionin e Holtës, hidrocentrali ndërtohet në fshehtësi të plotë
Julian Deda flet më hapur se kurrë më parë, tregon shkakun e vërtetë të largimit nga ‘Portokallia’
Përtojnë të gatuajnë, ja qytetet shqiptare ku restorantet mbushen me njerëz
“Je një k*rvë gati për film porno”, Linda Reit nuk i del inati me Xhensilën
Greqia kërkon ‘thesarin’ në det, 500 milion euro investim për naftën dhe gazin
Fillon tallja në rrjetet sociale, Morata bën gafën e javës
Punonin si kopshtarë në serën e kanabisit për të shlyer borxhin, dy shqiptarët e pësojnë keq
Donin të ishin të veçanta, këto janë fustanet më të pazakonta të nuseve
Po e shkatërron erozioni, kjo zonë në Shëngjin rrezikon të zhduket nga harta
U zuri rrugën me biçikletë, tre persona bëjnë për spital 28-vjeçarin
Lajm i madh për shqiptarët/ Anglia merr vendimin e papritur për emigrantët!
20 mijë shqiptarë janë “skllevër modernë”, denoncimi: Të dhëna alarmante…
Nuk postonte thuajse kurrë foto me të shoqin, çfarë deklaronte për Eldi Dizdarin ish-Miss Shqipëria
Habit trajneri i Francës: Ndaj Shqipërisë do jetë e vështirë, e njoh Panuçin
Hyn në fuqi vendimi, nga sot nuk mund të importoni makinë më të vjetër sesa 2009-ta
5 shenjat që tregojnë se jeni gati të filloni një lidhje të re pas ndarjes së fundit
Shitet me çmim marramendës shishja e uiskit e prodhuar në vitin 1926
Duka: Nuk doja në grup Gjermaninë dhe Holandën, mund të dalim të dytët
Nuk do bashkëpunonte me të, këngëtari i njohur refuzon Encën
Gjermania kërkon infermierë, gati t’u financojë shkollimin
Pasuria marramendëse e Dizdarit, thuhet se i pagoi 1 mln € Adriatik Llallës për të mbyllur dosjen ‘holandeze’
Shqipëria mëson kundërshtarët, vjen edhe reagimi i Kristian Panuçit
Probleme në sistemin e policisë, radhë të gjata në Rinas
Shorti tregohet kurnac, na rezervon vetëm një përballje gjigante
Prezantuesja ja thotë hapur Robertit: Do të lidhesha me ty po të mos ishe i martuar
Shorti i Euro 2020/ Shqipëria me fat, por nuk na ndahet… Franca
U arratis nga komisariati i policisë, kapet shqiptari i dënuar në Itali
Ish-lordi i kokainës kolumbiane bëri 3 operacione plastike dhe ndryshoi tërësisht, tregon lidhjet me El Chapon
Forcat Detare shqiptare shpëtojnë 84 emigrantë në detin Egje
“A je bre normal? Shiko çfarë fytyre ka…”, e dashura e Feros lë fansat me gisht në gojë pas ofendimeve
Po bëhej operacion në tru, vajza fillon të këndojë
Kërcënohet me mesazhe deputeti shqiptar dhe familja e tij
U nda nga Mimoza Shkodra, flet Seldi: Gjërat nuk ecën ashtu siç ne e kishim menduar
Do gjeni “njeriun e zemrës”, 6 shenjat e Horoskopit, që viti 2019 do t’ju sjellë dashurinë
Putin mbërrin në Argjentinë, limuzina e tij merr të gjithë vëmendjen
River-Boca, tifozi e kishte parashikuar që do luhej në “Santiago Bernabeu”
I nxori të palarat ministrisë së Arsimit, ish-zv/ministri shkencëtar largohet papritur nga Shqipëria
Nuk e harrojnë dot Kaçifas, mediat greke publikojnë pamjet kur digjet flamuri i tyre
Hidhet sot shorti për “Euro 2020”, kombëtarja shqiptare pret kundërshtarët në Dublin
Në bisedë telefonike me të birin, zbulohen fjalët e fundit të George Bush
Ja çfarë do ndodhë me shenjat më 3-9 Dhjetor
Deputeti zgjodhi gruan në vend të saj, ish e dashura shqiptare e bën të pendohet
Shef Renato nis të bëjë “gangsterin” sërish, thyen pjata në dysheme për gafën e pafalshme
23-vjeçarja nga Tirana “djeg” asfaltin, i vë flakën autostradës me shpejtësi skëterrë
Pse nuk preferohet dushi i nxehtë nëdimër?
Këto ishin fjalët e fundit që George HW Bush i tha të birit para se të ndahej nga jeta
Prindërit tregojnë se çfarë ndodh kur u kthejnë shpinën për një minutë fëmijëve
Pylli që po shpëton prej fundosjes një shtet të tërë
Instagram ndryshon rrënjësisht, përditësimi i fundit do ju bëjë “mos ta njihni”
Forca shkatërruese e tërmetit në Alaskë, pamjet ajrore tregojnë çarjen e tokës
Shkencëtarët: Autizmi është një version ekstrem i trurit të meshkujve

Websites hosted on same IP


Tattoofijke
Tattoofijke.nl

Hoi, ik ben Lisanne en wil eens lekkere sex met een leuke man die mij lekker hard wilt neuken. Ben voor veel in en weet ook jou goed te bevredigen. Zin?

0

Traffic and Rank History


  • Alexa Rank History
  • Search Traffic History

Full Whois Report


Domain Name: jetaoshqef.co
Registry Domain ID: D87273833-CO
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: whois.godaddy.com
Updated Date: 2018-04-28T21:24:03Z
Creation Date: 2016-05-21T09:35:53Z
Registry Expiry Date: 2019-05-20T23:59:59Z
Registrar: GoDaddy.com, Inc.
Registrar IANA ID: 146
Registrar Abuse Contact Email: abuse@godaddy.com
Registrar Abuse Contact Phone: +1.4806242505
Domain Status: clientUpdateProhibited https://icann.org/epp#clientUpdateProhibited
Domain Status: clientRenewProhibited https://icann.org/epp#clientRenewProhibited
Domain Status: clientDeleteProhibited https://icann.org/epp#clientDeleteProhibited
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name:
Registrant Organization: Domains By Proxy, LLC
Registrant Street:
Registrant Street:
Registrant Street:
Registrant City:
Registrant State/Province: Arizona
Registrant Postal Code:
Registrant Country: US
Registrant Phone:
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: Please query the RDDS service of the Registrar of Record identified in this output for information on how to contact the Registrant, Admin, or Tech contact of the queried domain name.
Registry Admin ID:
Admin Name:
Admin Organization:
Admin Street:
Admin Street:
Admin Street:
Admin City:
Admin State/Province:
Admin Postal Code:
Admin Country:
Admin Phone:
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: Please query the RDDS service of the Registrar of Record identified in this output for information on how to contact the Registrant, Admin, or Tech contact of the queried domain name.
Registry Tech ID:
Tech Name:
Tech Organization:
Tech Street:
Tech Street:
Tech Street:
Tech City:
Tech State/Province:
Tech Postal Code:
Tech Country:
Tech Phone:
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: Please query the RDDS service of the Registrar of Record identified in this output for information on how to contact the Registrant, Admin, or Tech contact of the queried domain name.
Name Server: lily.ns.cloudflare.com
Name Server: theo.ns.cloudflare.com
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
>>> Last update of WHOIS database: 2018-12-02T21:35:19Z <<<

For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp

The above WHOIS results have been redacted to remove potential personal data. The full WHOIS output may be available to individuals and organisations with a legitimate interest in accessing this data not outweighed by the fundamental privacy rights of the data subject. To find out more, or to make a request for access, please visit: RDDSrequest.nic.co.

.CO Internet, S.A.S., the Administrator for .CO, has collected this information for the WHOIS database through Accredited Registrars. This information is provided to you for informational purposes only and is designed to assist persons in determining contents of a domain name registration record in the .CO Internet registry database. .CO Internet makes this information available to you "as is" and does not guarantee its accuracy.

By submitting a WHOIS query, you agree that you will use this data only for lawful purposes and that, under no circumstances will you use this data:  (1) to allow, enable, or otherwise support the transmission of mass unsolicited, commercial advertising or solicitations via direct mail, electronic mail, or by telephone; (2) in contravention of any applicable data and privacy protection laws; or (3) to enable high volume, automated,  electronic processes that apply to the registry (or its systems). Compilation, repackaging, dissemination, or other use of the WHOIS database in its entirety, or of a substantial portion thereof, is not allowed without .CO Internet's prior written permission. .CO Internet reserves the right to modify or change these conditions at any time without prior or subsequent notification of any kind. By executing this query, in any manner whatsoever, you agree to abide by these terms.  In some limited cases, domains that might appear as available in whois might not actually be available as they could be already registered and the whois not yet updated and/or they could be part of the Restricted list. In this cases, performing a check through your Registrar's (EPP check) will give you the actual status of the domain. Additionally, domains currently or previously used as extensions in 3rd level domains will not be available for registration in the 2nd level. For example, org.co,mil.co,edu.co,com.co,net.co,nom.co,arts.co, firm.co,info.co,int.co,web.co,rec.co,co.co.

NOTE: FAILURE TO LOCATE A RECORD IN THE WHOIS DATABASE IS NOT INDICATIVE OF THE AVAILABILITY OF A DOMAIN NAME. All domain names are subject to certain additional domain name registration rules. For details, please visit our site at www.cointernet.co <http://www.cointernet.co>.

HTTP Headers


Date: Sun, 02 Dec 2018 21:35:20 GMT
Content-Type: text/html
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
Set-Cookie: __cfduid=d12f3295e11c48181ed2440265dc49e171543786520; expires=Mon, 02-Dec-19 21:35:20 GMT; path=/; domain=.jetaoshqef.co; HttpOnly
Last-Modified: Sun, 02 Dec 2018 21:35:14 GMT
Expect-CT: max-age=604800, report-uri="https://report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct"
Server: cloudflare
CF-RAY: 4830ec37be05c5f6-EWR
Content-Encoding: gzip
Go to top

Comments / Reviews / Feedbacks / Ratings for jetaoshqef.co